Mezoterapia dla ujędrnienia i wyszczuplenia ciała

Mezoterapia to popularny zabieg odmładzający, ujędrniający i wygładzający skórę, polegający na wprowadzeniu do niej substancji odżywczych i stymulujących odnowę. Znajduje zastosowanie także w redukcji cellulitu. Mezoterapia igłowa jest metodą bardziej inwazyjną, w której wprowadzenia odmładzających i ujędrniających koktajli odbywa się z użyciem specjalnych drobnych igieł, co może oczywiście powodować nieprzyjemne odczucia – chociaż zabieg nie powinien być bolesny. Chętniej wybierana jest jednak mezoterapia bezigłowa, a mają ją w ofercie nie tylko kliniki medycyny estetycznej, ale i niejeden salon kosmetyczny. Pod tą postacią to nieinwazyjna metoda, która może być stosowana zupełnie bezpiecznie, a jej efekty są naprawdę zauważalne. Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który wykonać może kosmetyczka, Gdynia dysponuje takimi salonami, w których możemy skorzystać z tego, jak i różnego rodzaju innych zabiegów odmładzających na twarz, dłonie i ciało, a ich oferta, jak i sama ilość miejsc tego rodzaju jest naprawdę szeroka [szczegóły tutaj: kosmetyczki: swiaturody.com (Gdynia)].

Mezoterapia bezigłowa polega na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry dobranych do jej potrzeb i pożądanego działania substancji, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki, które pozwalają „wtłoczyć” cząsteczki tych składników w głąb skóry. Najczęściej wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który ma działanie nawilżające i odmładzające, ujędrniający, stymulujący odnowę skóry retinol czy witamina C. Mezoterapia wykorzystywana bywa jako zabieg odmładzający nie tylko na twarz, dekolt i szyję – często w połączeniu z innymi zabiegami – ale także na dłonie. To one, podobnie jak szyja, prędzej nawet niż skóra twarzy, jeśli tylko o nią dbamy, zdradzają wiek i doświadczenie. Ciągle narażone na kontakt ze środowiskiem, słońcem, detergentami, nie mogą bronić się przed wysuszeniem, a z czasem coraz widoczniejszym wiotczeniem skóry, która staje się cienka i delikatna. Na dłoniach znajduje się niezwykle mało gruczołów łojowych, które zapewniają skórze naturalną warstwę ochronną. Dlatego nawet, kiedy o siebie bardzo dbamy, upływ czasu będzie tutaj widoczny.

Mezoterapia to skuteczny zabieg, kiedy dłonie potrzebują regeneracji i odmłodzenia. Zabieg ten stosowany może być także w celu wyszczuplenia, redukcji cellulitu i rozstępów, jak również na skórę głowy, aby zatrzymać wypadanie i pobudzić wzrost włosów, odpowiednio dobrane odżywcze substancje będą także stymulować cebulki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>